Zelené probiotické smoothie na podporu imunity, které budete milovat

Málokterý nápoj, který nás zasytí na několik hodin, obsahuje tolik blahodárných látek jako zelená smoothies. Pokud potřebujete nakopnout váš organismus a dopřát mu pořádnou dávku energie každý den, je tenhle recept přesně pro vás. 

 

Bez přidaného cukru 

Na smoothies je skvělé, že máte absolutní kontrolu nad jejich složením. Tento recept například neobsahuje žádné přidané cukry, protože je přirozeně sladký díky mangu, banánům, kokosovému oleji a medjoolských datlí. Probiotické účinky našemu zelenému smoothie dodáte díky prášku Raw Nutrients Greens. 

Raw_greens_menší 

Léčivé složení díky jednomu prášku: Raw Nutrients Green pro léčivé probiotické účinky 

Jedná se o směs zelených rostlin, které jsou zdrojem 9 druhů chlorofylu, který se v rostlinách přirozeně vyskytuje. Pročistí tělo, dodá energii a pomůže také s hubnutím. Prášek dále obsahuje vitamín B12, prebiotika, která podporují zdravá střeva a více než 74 stopových minerálů k detoxikaci a podpoře optimální funkce jater! Raw Nutrients Green je navíc nabytý také organickou spirulinou, chlorellou, pšeničnou trávou, kale (vysoce výživný druh zelí), špenátem, bylinkami a dalšími, které vám dodávají energii a vitalitu po celý den.

Recept - příprava max 10 minut 

 

Budete potřebovat

1-2 lžičky Amazonia Raw Nutrients Greens

1 mražené nebo čerstvé mango

1 mražený nebo čerstvý banán

½ hrnku baby špenátu, pevně zabalené

¾ hrnku kokosové vody

 

Postup

Smíchejte všechny ingredience v mixéru a rozmixujte do jemné konzistence. Dobrou chuť!


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz