O nás

Our_story_top_image_1024x1024

 

 

Jsme Amazonia, společnost, značka, která byla založena v Austrálii, a která je přední světovou společností zabývající se inovativními certifikovanými organickými suplementy, doplňky stravy a superpotravinou Acai.

 

Veškeré produkty mají certifikaci ACO (Australian Certified Organic) a potraviny BIO certifikaci. Produkty jsou vyráběny udržitelným způsobem, jsou čistě přírodní, bez syntetických látek, GMO, mléčných a umělých přísad a v neposlední řadě jsou VEGAN (kromě Raw Beauty Collagen a Raw Protein Collagen Plus). Amazonia je součástí globální rostlinné potravinové revoluce, která pomáhá světu navodit přirozeně zdravé procesy nejen v lidském těle.

 

My jako lidé jsme se vyvíjeli miliardy let. Naše fyzická schránka je přirozeně v souladu s vitamíny, minerály a organickými živinami získanými z přirozeně se vyskytujících potravin. A přesně tak, jak matka příroda zamýšlela, tyto prvky vytvořily základ optimálního zdraví a uzdravení. Díky lidskému pokroku jsme objevili, koncentrovali, fermentovali a obohatili tyto prvky, aby nám pomohli prospívat. Uvědomili jsme si, že díky naší globální lidské nevědomosti jsme se zaměřili na syntetické vitamíny, falešné potraviny, toxiny z životního prostředí, drogy, GMO a další lidské vynálezy, které nepřirozeně a uměle deregulovaly náš miliard let starý fungující tělesný systém. Proto jsme se rozhodli uvádět na trh a nabízet pouze kvalitní certifikované produkty, které budou prospívat vašemu zdraví a zároveň budou minimalizovat zátěž na naší planetu.

 

Pamatujte: co je dobré pro vás, je dobré i pro planetu. Veškeré naše produkty jsou vyráběny udržitelným způsobem. Zachovali jsme si desítky tisíc akrů deštného pralesa, abychom mohli vyrábět pouze autentické přírodní produkty, a zároveň podporovat udržitelnost ekonomiky prostřednictvím autentického přístupu k dodavatelskému řetězci.

 

#ShineBright.

 Our_Values_Collage_x4_29420165-8bbd-423c-b5ef-83a383dd55de_1024x1024-2

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz